Про компанію

Call Close
Замовити зворотній дзвінок
Введіть свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчі 15 хвилин
В основі кожної успішної справи полягає щоденна клопітка праця та прагнення знаходити найкращі рішення. Ми завжди намагаємося забезпечити замовлення наших клієнтів якісними запчастинами, оливами та приладдям у повному обсязі та в обумовлений термін. Колектив фахівців підприємства готовий прийти на допомогу у вирішенні найскладніших питань з постачання.
Якiсть
  • нaдiйна якiсть витратних матерiалiв при прийнятнiй цiнi
  • надаємо гарантію бездоганної роботи
  • нас рекомендують iншим
Оперативнiсть
  • своєчасна доставка на мiсце
  • експрес авiадоставка термiнових замовлень
  • доставляємо у вихiднi та святковi днi
Кожен займається своєю справою
Ваше завдання - надати замовлення в будь-який зручний для Вас спосіб. Все інше - наша справа, включаючи безкоштовну доставку на місце обслуговування техніки або обладнання
Ми вміємо домовлятися
Ми співпрацюємо з провідними підприємствами країни, що провадять видобуток нафти та газу.
Надiйнiсть
  • команда понад 20 рокiв на ринку
  • вiдповiдальне виконання гарантiйних звбовязань
  • обовязковiсть в партнерських вiдносинах
Нам довіряють сільськогосподарські холдинги, великі й дрібні сільськогосподарські та промислові підприємства.
Нас рекомендують іншим.
Історія
Заснування
Компанію Полтехкомплект було засновано навесні 2003 року шляхом перетворення полтавської філії одного з київських підприємств в самостійний господарський суб'єкт. Діяльність філіі полягала у торгівлі в роздріб запчастинами до тракторів і комбайнів виробництва Беларусі та Росії.
Розвиток
Дуже швидко стало зрозуміло: просто продавати запчастини замало-треба ще оперативно доставляти їх клієнту, оскільки втрати від простоя його техніки будуть несумірними з вартістю запчастин. Таким чином, доставка товара на місце проведення технічного обслуговування стає невід'ємною частиною продукту, що надається нами на ринку запчастин.
З 2005 року в асортименті підприємства з'являються оливи, мастила та технічні рідини, з'являютья нові споживачі: промислові підприємства та бурові компанії. Зростає асортимент запасних частин, з'являються нові бренди та товарні групи. 2009 року колектив переїжджає до нового офісу, а товарні залишки - до нового складу. На новому місці з'являється виробництво рукавів високого тиску. Плідна співпраця з видобувним сектором обумовила появу нової товарної групи: запчастин до бурового обладнання.

Перспективи
Історія нашого підприємства - це історія багатьох українських компаній, що заклали в основу діяльності принцип "Якість зажди окуповує себе" та що обрали шлях "Продаж в ногу з часом". Ми- компанія, що збудувала відносини з клієнтом на базі стратегічного партнерства та довгострокової роботи на ринку.
І нарешті 2019 року підприємство отримало зареєстрований торгівельний знак, під яким виробляються рукави високого тиску. Взявши за основу напрямок філії, новостворене підприємство примножило досягнення попередника й обійняло одне з провідних місць на ринку. Команда підприємства працює з 1998 року. За цей відрізок часу "Полтехкомплект" виріс з маленької фірми в розвинуте підприємство, відоме на ринку України.
Залишити замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчі 15 хвилин
Made on
Tilda